دوران شیرین نامزدی

محصول جدید

کتاب دوران شیرین نامزدی نوشته ابوالقاسم حسنی دربردارنده ی دانستنی های دوران عقد می باشد . در این کتاب سعی شده تا همه مطالبی که دختران و پسران در دوران عقد بدان نیاز دارند در قالب باید ها و نباید های دوران عقد آورده شود و در آخر به سوالات اساسی و مهمی که برای هرکس در دوران عقد پیش می آید پاسخ داده شود .

40,000 تومان

در جامعه ی ما دختر و پسر با اطلاع خانواده های خود پس از پسند و شناخت یکدیگر و پذیرفتن شرایط همدیگر دوران کوتاهی را که از خواستگاری آغاز می شود به عنوان دوران نامزدی در نظر می گیرند و بعد از آن قبل از شروع زندگی مشترک مدتی را به عنوان دوران عقد سپری می کنند . در واقع فلسفه ی وجودی دوران نامزدی شناخت بیشتر همسر و آشنایی با خلق و خوی اوست .

اگرچه دوران عقد و نامزدی از شیرین ترین و به یادماندنی ترین روزهای تمام عمر هر زوجی محسوب می شود ولی واقعا این دوران برای چه پیش بینی شده است ؟!

چه کارهایی را باید در این دوران انجام داد یا از آن پرهیز کرد ؟!

گاهی نیز این دوران می تواند برای خیلی از زوجین دوران سختی باشد چرا که به دلیل بی تجربگی قادر به مدریت درست مسایل نیستند و به محض روبرو شدن با مشکل و موضوعی به سرعت در برابر همسر خود موضع گیری کرده ، حتی در بعضی موارد خانواده های خود را وارد ماجرا می کنند و همین امر باعث بروز تنش و اختلاف در روابط آنها می شود .

در واقع می توان گفت افراد بدون فراگیری مهارت های زندگی وارد ماراتن زندگی مشترک می شوند مسلما دوران عقد ، شروع این ماراتن می باشد که اگر به آن دقت نشود یا مسایل مهم مشترک آن فراگیری نشود ، باعث فروکش کردن نشاط و لذت دوران عقد می شود و فقط به یک خاطره و حسرت تبدیل می گردد .

در این کتاب تلاش شده تا مهارت ها و فنون در قالب باید ها و نباید ها در اختیار عزیزان خواننده قرار بگیرد تا به فضل خدا با شروع خوب زندگی سعادت مندانه ای داشته باشند .

این کتاب شامل موارد زیر است :

1– شناخت باید ها ونبایدهای دوران عقد
2 – شناخت فرصت های طلایی دوران عقد وضرورت برنامه ریزی آن
3 – برسی نگرانیها و مشکلات دوران نامزدی وشیوه برخورد با آن
4 – آموزش مهارت های هسرداری و آشنایی با حقوق همسران

نام مولفابوالقاسم حسنی
تعداد صفحات156
سایز کتابرقعی
وزن200 گرم
شماره کتابشناسی ملی3962778
شابک9786007842010

محصولات مرتبط

کتاب ازدواجم دیر شد نوشته ابوالقاسم حسنی است که فواید ازدواج به موقع و پیامد های ازدواج دیر هنگام را مطرح می کند . این کتاب شامل پنج فصل می باشد با عناوین فواید ازدواج ، فواید ازدواج به هنگام ، پیامد های ازدواج دیر هنگام ، عوامل تاخیر در ازدواج ، دختران مجرد آورده شده است .

40,000 تومان

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

50,000 تومان

کتاب صمیمانه با همسران نوشته محمدعلی قاسمی است که شامل راهکارهایی برای پیشگیری و درمان طلاق های عاطفی می باشد . این کتاب شامل دو بخش با عناوین : شناخت طلاق عاطفی و پیشگیری و درمان طلاق عاطفی است و مخاطبان کتاب همه ی زوج هایی هستند که دوست دارند گرمای زندگی شان را تا سالیان طولانی حفظ کنند .  

60,000 تومان

کتاب صمیمانه با عروس و داماد گلچینی از زیباترین و کارآمد ترین توصیه های اخلاقی ، روانشناسی و بهداشتی را با استفاده از غنی ترین کتب شیعه و کتب پزشکی معتبر برای نوعروسان و تازه دامادها و حتی کسانی که سالها از ازدواج آن ها می گذرد به قلم استاد محمود اکبری و توسط انتشارات نورالزهرا چاپ شده است .

80,000 تومان

بالا