انتشارات نورالزهرا (س) ناشر برتر در موضوع خانواده و سبک زندگی است .
نشر نورالزهرا با ۲۰ سال تجربه  در تولید و نشر محتوای غنی در  موضوعاتی همچون تربیت فرزند ، روابط همسران ، مهارتهای زناشویی ، فرزند آوری و سبک زندگی ، توانسته نظر بسیاری از زوج های جوان و بزرگسالان را به خود جلب نماید
 بعنوان نمونه ، تنها یکی از کتب این انتشارات  بنام « ریحانه بهشتی » با حدود دومیلیون نسخه تیراژ ، ۱۵۰ بار تجدید چاپ شد که همچنان نیز مورد اقبال عموم‌ قرار دارد.

 شناسایی نیازهای  مخاطب که همان قشر عظیم زوجهای جوان بود و پرداختن به این نیازهای اساسی در قالب محتوای پر بار با بیانی رسا وشیوا از نویسندگان برجسته ،  ما را از دیگر ناشران این حوزه کاملا  متمایز نموده و موجب شد با استقبال خوب وگرم این گروه مواجه شویم و کتب خانواده و همسران این انتشارات نیز به چاپ‌های متوالی برسد .

 این محبوبیت بدان جهت است که این انتشارات توفیق داشته  حدود سه میلیون جلد کتاب را در قالب ۵۰ عنوان راهی بازار نشر نماید و در این مدت بارها مورد تقدیر و تعریف نهادهای فرهنگی، اساتید و کارشناسان حوزه روانشناسی تربیت قرار گرفته است.

 از دیگر افتخارات ما معرفی مکرر کتب این انتشارات توسط کارشناسان رسانه ملی در برنامه های پربیننده مانند سمت خدا  شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی میباشد.

این نشر مفتخراست که منشورات و کتبش توانسته مورد استقبال بی نظیر مخاطبان فرهیخته قرار گیرد و امید داریم که با توکل به حق تعالی و یاری ارزشمند شما مخاطبان گرامی همچنان در جهت نشر فرهنگ و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی گامی موثر برداریم و منشاء اثر مفیدی برای بقاء و دوام کانون گرم خانواده باشیم .


بالا