ازدواجم دیر شد

محصول جدید

کتاب ازدواجم دیر شد نوشته ابوالقاسم حسنی است که فواید ازدواج به موقع و پیامد های ازدواج دیر هنگام را مطرح می کند . این کتاب شامل پنج فصل می باشد با عناوین فواید ازدواج ، فواید ازدواج به هنگام ، پیامد های ازدواج دیر هنگام ، عوامل تاخیر در ازدواج ، دختران مجرد آورده شده است .

70,000 تومان

ازدواج مقدس ترین واژه ی زندگی و شیرین ترین خاطره یهر فرد در عمرش است ؛ به عبارتی دیگر ، ازدواج پیوندی آسمانی در عرصه زندگی است که سلامت روح و روان و بهروزی زوجین را تضمین می کند . 

از نظر اسلام نگاه به ازدواج ، نگاهی ارزشی و تکاملی است . ازدواج هدیه ای الهی است که به واسطه ی آن درهای رحمت بیکران خداوند به روی بنده اش باز و بدین طریق ، غنچه های وجودی انسان شکفته می شود و گل هایی زیبا در قالب عاطفه ، محبت ، صمیمیت و عشق را نمایان می شود .

متاسفانه طی چند سال اخیر ، شمار متاهلان جوان در میان هر دو جنس دختر و پسر کاهش یافته که این امر ، نشان دهنده ی افزایش سن ازدواج و وقوع بسیاری از ازدواج ها در سنین بزرگسالی است .

کتاب پیش رو از پنج فصل تشکیل شده است که در فصل اول تا سوم فواید و آثار ازدواج ، آثار و مضرات ازدواج دیر هنگام را بیان کرده و در آخر اشاره ای به سن مناسب برای ازدواج کرده است . در فصل چهارم عوامل و علل عقب افتادن ازدواج همراه با تحلیل و راه کار آورده است و در فصل پایانی درباره ی معضلات دختران مجرد بحث شده است .

این کتاب شامل مباحث زیر است :

1 – فواید مهم ازدواج و نقش موثر آن برسلامت فرد ، خانواده و جامعه
2 – اهمیت ازدواج به موقع
3 – پیامدهای منفی ازدواج دیرهنگام
4 – شناخت عوامل تأخیر در ازدواج ونقش موثر والدین
5 – ارائه راهکارهای عملی برای حل مشکلات فراروی جوانان

محصولات مرتبط

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

80,000 تومان

کتاب صمیمانه با همسران نوشته محمدعلی قاسمی است که شامل راهکارهایی برای پیشگیری و درمان طلاق های عاطفی می باشد . این کتاب شامل دو بخش با عناوین : شناخت طلاق عاطفی و پیشگیری و درمان طلاق عاطفی است و مخاطبان کتاب همه ی زوج هایی هستند که دوست دارند گرمای زندگی شان را تا سالیان طولانی حفظ کنند .  

90,000 تومان

کتاب صمیمانه با عروس و داماد گلچینی از زیباترین و کارآمد ترین توصیه های اخلاقی ، روانشناسی و بهداشتی را با استفاده از غنی ترین کتب شیعه و کتب پزشکی معتبر برای نوعروسان و تازه دامادها و حتی کسانی که سالها از ازدواج آن ها می گذرد به قلم استاد محمود اکبری و توسط انتشارات نورالزهرا چاپ شده است .

130,000 تومان

کتاب دوران شیرین نامزدی نوشته ابوالقاسم حسنی دربردارنده ی دانستنی های دوران عقد می باشد . در این کتاب سعی شده تا همه مطالبی که دختران و پسران در دوران عقد بدان نیاز دارند در قالب باید ها و نباید های دوران عقد آورده شود و در آخر به سوالات اساسی و مهمی که برای هرکس در دوران عقد پیش می آید پاسخ داده شود .

70,000 تومان

توصیه های تغذیه ای همسران پیش از بارداری

80,000 تومان

آموزه های روابط جنسی همسران

40,000 تومان

کتاب جوانان و انتخاب همسر با موضوع مهارت های انتخاب همسر

90,000 تومان

بالا