صمیمانه با همسران

محصول جدید

کتاب صمیمانه با همسران نوشته محمدعلی قاسمی است که شامل راهکارهایی برای پیشگیری و درمان طلاق های عاطفی می باشد . این کتاب شامل دو بخش با عناوین : شناخت طلاق عاطفی و پیشگیری و درمان طلاق عاطفی است و مخاطبان کتاب همه ی زوج هایی هستند که دوست دارند گرمای زندگی شان را تا سالیان طولانی حفظ کنند .  

90,000 تومان

چه بدانند یا ندانند بسیاری از همسران در گرداب طلاق عاطفی گرفتار آمده اند . طلاق عاطفی یعنی جدایی دلها ، رهایی عاطفه ، سردی زندگی مشترک . طلاق عاطفی زمانی آغاز می شود که گرمای زندگی مشترک به سردی می گراید و طرح زندگی همسران به جای " ما " و " من  " می شود .

در این کتاب راه های پیشگیری از طلاق عاطفی را می خوانیم و بر آنیم راه های بیداری عشق های خفته را به نظاره بنشینیم . بی تردید مطالعه ی این کتاب راز مشکلات عاطفی بسیاری از همسران را می گشاید و قلب های مجروح عاشق را التیام می بخشد .

در کتاب پیش رو مهارت های رفتاری از جمله کنترل خشم ، درمان بدگمانی و شکاکیت ، بدبینی به خاطر فضای جامعه ، مهارت گفتگو ، مهارت عشق ورزیدن و محبت کردن ، مهارت انتقاد کردن و انتقاد پذیری ، مهارت چشم پوشی و ... آموزش داده شده است .    

آنچه در کتاب (( صمیمانه با همسران )) می خوانید :

* تعریف طلاق عاطفی و نشانه تشخیص آن

* نقش تخریب کننده طلاق عاطفی بر روابط همسران و خانواده

* زمینه های بروز و راه های پیشگیری و درمان طلاق عاطفی

* تاثیر طلاق عاطفی در عرصه مسائل جنسی و…

* ده ها نکته آموزنده برای جاودان ماندن عشق و علاقه روزهای نخست ازدواج

محصولات مرتبط

کتاب ازدواجم دیر شد نوشته ابوالقاسم حسنی است که فواید ازدواج به موقع و پیامد های ازدواج دیر هنگام را مطرح می کند . این کتاب شامل پنج فصل می باشد با عناوین فواید ازدواج ، فواید ازدواج به هنگام ، پیامد های ازدواج دیر هنگام ، عوامل تاخیر در ازدواج ، دختران مجرد آورده شده است .

70,000 تومان

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

80,000 تومان

کتاب صمیمانه با عروس و داماد گلچینی از زیباترین و کارآمد ترین توصیه های اخلاقی ، روانشناسی و بهداشتی را با استفاده از غنی ترین کتب شیعه و کتب پزشکی معتبر برای نوعروسان و تازه دامادها و حتی کسانی که سالها از ازدواج آن ها می گذرد به قلم استاد محمود اکبری و توسط انتشارات نورالزهرا چاپ شده است .

130,000 تومان

کتاب دوران شیرین نامزدی نوشته ابوالقاسم حسنی دربردارنده ی دانستنی های دوران عقد می باشد . در این کتاب سعی شده تا همه مطالبی که دختران و پسران در دوران عقد بدان نیاز دارند در قالب باید ها و نباید های دوران عقد آورده شود و در آخر به سوالات اساسی و مهمی که برای هرکس در دوران عقد پیش می آید پاسخ داده شود .

70,000 تومان

توصیه های تغذیه ای همسران پیش از بارداری

80,000 تومان

آموزه های روابط جنسی همسران

40,000 تومان

کتاب جوانان و انتخاب همسر با موضوع مهارت های انتخاب همسر

90,000 تومان

بالا