آداب عشق ورزی

محصول جدید

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

80,000 تومان

رفتارهای جنسی معمولا نخستین مقوله ای است که در هنگام ازدواج در ذهن زوجین پدید می آید اما آخرین موضوعی است که درباره ی آن سخن می گویند . در زمان انجام مقدمات ازدواج بسیاری از مسائل زندگی بررسی می شود و برای مدریت آنها برنامه ریزی می گردد اما این دو به ندرت شیوه زندگی جنسی خود را بررسی می کنند و برای مدیریت درست آن طرح و برنامه ترسیم می نمایند .

نخستین اقدام برای تعیین سبک زندگی زن و شوهری ، شناخت جنسی زوجین از یکی دیگر است که لازم است خیلی پیش از شب زفاف انجام گیرد و عدم شناخت کافی مشکلات فراوانی در زندگی مشترک پدید می آورد که نخستین پیامد آن به دست نیاوردن مهارت در برقراری ارتباط کلامی برای بیان مسائل جنسی و ابراز علاقه ها و نیازها و سخن گفتن درباره ی عملکرد های مناسب در روابط زن و شوهر است .

جان مایه ی مطالب این کتاب عبارتند از :

  • معارف و آموزه های دینی
  • دانش و اندیشه نویسندگان کتاب
  • تجربه های مشاوره ای و مشاهده ای نویسندگان کتاب که در سراسر کتاب با نام " از زبان مشاور " آورده شده است
  • دانش روانشناسی و رفتارشناسی زن و مرد
  • آمار و اخبار
  • ...

آنچه در کتاب (( آداب عشق ورزی )) می خوانید :

 

* فواید و آثار امور جنسی و عاطفی در زندگی همسران

 

* راهکارهای دستیابی به یک زندگی جنسی سالم ، خوشایند و لذت بخش

 

* علت های ناکامی همسران در این رابطه و راه حل آن

 

* آنچه همسران در این رابطه بر عهده دارند

 

* نکاتی در آداب و روش امور جنسی و عاطفی همسران

 

* تجربه زنده مشاوره ای نویسنده

محصولات مرتبط

کتاب ازدواجم دیر شد نوشته ابوالقاسم حسنی است که فواید ازدواج به موقع و پیامد های ازدواج دیر هنگام را مطرح می کند . این کتاب شامل پنج فصل می باشد با عناوین فواید ازدواج ، فواید ازدواج به هنگام ، پیامد های ازدواج دیر هنگام ، عوامل تاخیر در ازدواج ، دختران مجرد آورده شده است .

70,000 تومان

کتاب صمیمانه با همسران نوشته محمدعلی قاسمی است که شامل راهکارهایی برای پیشگیری و درمان طلاق های عاطفی می باشد . این کتاب شامل دو بخش با عناوین : شناخت طلاق عاطفی و پیشگیری و درمان طلاق عاطفی است و مخاطبان کتاب همه ی زوج هایی هستند که دوست دارند گرمای زندگی شان را تا سالیان طولانی حفظ کنند .  

90,000 تومان

کتاب صمیمانه با عروس و داماد گلچینی از زیباترین و کارآمد ترین توصیه های اخلاقی ، روانشناسی و بهداشتی را با استفاده از غنی ترین کتب شیعه و کتب پزشکی معتبر برای نوعروسان و تازه دامادها و حتی کسانی که سالها از ازدواج آن ها می گذرد به قلم استاد محمود اکبری و توسط انتشارات نورالزهرا چاپ شده است .

130,000 تومان

کتاب دوران شیرین نامزدی نوشته ابوالقاسم حسنی دربردارنده ی دانستنی های دوران عقد می باشد . در این کتاب سعی شده تا همه مطالبی که دختران و پسران در دوران عقد بدان نیاز دارند در قالب باید ها و نباید های دوران عقد آورده شود و در آخر به سوالات اساسی و مهمی که برای هرکس در دوران عقد پیش می آید پاسخ داده شود .

70,000 تومان

توصیه های تغذیه ای همسران پیش از بارداری

80,000 تومان

آموزه های روابط جنسی همسران

40,000 تومان

کتاب جوانان و انتخاب همسر با موضوع مهارت های انتخاب همسر

90,000 تومان

بالا