صمیمانه با عروس و داماد

محصول جدید

کتاب صمیمانه با عروس و داماد گلچینی از زیباترین و کارآمد ترین توصیه های اخلاقی ، روانشناسی و بهداشتی را با استفاده از غنی ترین کتب شیعه و کتب پزشکی معتبر برای نوعروسان و تازه دامادها و حتی کسانی که سالها از ازدواج آن ها می گذرد به قلم استاد محمود اکبری و توسط انتشارات نورالزهرا چاپ شده است .

130,000 تومان

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چرا پیوند های عاشقانه و صمیمی بعد از ازدواج گسسته و از هم فرو می پاشند ؟

آیا تاکنون از خود پرسیده اید که چرا بعضی از زوج ها با یکدیگر همدلی و هم فکری دارند و برخی ندارند ؟

آنچه ناگفته پیداست ، خوشبختی در زندگی اتفاقی نیست . عدم اگاهی همسران نسبت به رموز همسرداری در بعد از ازدواج ، از مهمترین دلایل بروز اختلاف و مشکلات زناشویی در زندگی است که موجب تزلزل در کانون خانواده و نداشتن زندگی شیرین می گردد .

در کتاب صمیمانه با عروس و داماد پنجره هایی را گشوده ایم که هر یک چشم اندازی زیبا از باغ سعادت را در مقابل دیدگان امیدوار به تصویر خواهند کشید . از گره های کور ، طوفان های ویرانگر و زلزله های وهم ناک زندگی و راه مواجهه با آن ها سخن می گوییم و کلید های طلایی را به عنوان کادوی ازدواج در اختیار نوعروسان و تازه دامادها قرار می دهیم ، که هر یک کلید گشاینده ی گنجینه ای از خوشبختی است . 

بیان راه های جلب محبت و صفا و صمیمیت در خانواده ، آشنایی همسران نسبت به حقوق یکدیگر ، نشانه های خانواده خوشبخت ، خدامحوری و داشتن خلق نیکو در زندگی از زبان گوهربار ائمه اطهار ( ع ) ، همراه با سیصد نکته کاربردی از رهنمود های روانشناسان در کسب مهارت های همسرداری و آشنایی با مسائل ظریف زناشویی و بیان علل و عوامل سرد مزاجی همسران ، کتاب صمیمانه با عروس و داماد را از کتب مشابه خود کاملا متمایز نموده است .

بیان جدیدترین احکام روابط اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی و زناشویی برای همسران موحد و خداجوی که محبت نبوی و ولایت علوی با عشق همسری در هم آمیخته اند . تشویق همسران جوان به داشتن برنامه و نظم و مدیریت اقتصادی در خانه و موازنه ی دخل و خرج در ابتدای زندگی را می توان از دیگر ویژگی های این کتاب برشمرد .

آنچه در کتاب (( صمیمانه باعروس و داماد )) میخوانید :

 

* زیباترین توصیه های اخلاقی روانشناسی پزشکی تغذیه ای برای نو عروسان و تازه دامادها

 

* شیوه همسرداری و بایدها و نبایدهای مشترک

 

* آداب زناشویی همراه با احادیث پزشکی

 

* آشنایی با مدیریت اقتصادی در خانواده

 

* احکام روابط همسران جوان

 

* راه های ایجاد صفا و صمیمیت در زندگی

 

* علل و درمان سرد مزاجی

 

* چکیده بیش از300 نکته اموزنده کاربردی برای نو عروسان و تازه داماد ها

نام مولفمحمود اکبری
تعداد صفحات324
سایز کتابرقعی
وزن390 گرم
شابک978-964-93994-6-1

محصولات مرتبط

کتاب ازدواجم دیر شد نوشته ابوالقاسم حسنی است که فواید ازدواج به موقع و پیامد های ازدواج دیر هنگام را مطرح می کند . این کتاب شامل پنج فصل می باشد با عناوین فواید ازدواج ، فواید ازدواج به هنگام ، پیامد های ازدواج دیر هنگام ، عوامل تاخیر در ازدواج ، دختران مجرد آورده شده است .

70,000 تومان

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

80,000 تومان

کتاب صمیمانه با همسران نوشته محمدعلی قاسمی است که شامل راهکارهایی برای پیشگیری و درمان طلاق های عاطفی می باشد . این کتاب شامل دو بخش با عناوین : شناخت طلاق عاطفی و پیشگیری و درمان طلاق عاطفی است و مخاطبان کتاب همه ی زوج هایی هستند که دوست دارند گرمای زندگی شان را تا سالیان طولانی حفظ کنند .  

90,000 تومان

کتاب دوران شیرین نامزدی نوشته ابوالقاسم حسنی دربردارنده ی دانستنی های دوران عقد می باشد . در این کتاب سعی شده تا همه مطالبی که دختران و پسران در دوران عقد بدان نیاز دارند در قالب باید ها و نباید های دوران عقد آورده شود و در آخر به سوالات اساسی و مهمی که برای هرکس در دوران عقد پیش می آید پاسخ داده شود .

70,000 تومان

توصیه های تغذیه ای همسران پیش از بارداری

80,000 تومان

آموزه های روابط جنسی همسران

40,000 تومان

کتاب جوانان و انتخاب همسر با موضوع مهارت های انتخاب همسر

90,000 تومان

بالا