ریحانه بهشتی یا فرزند صالح

محصول جدید

کتاب ریحانه بهشتی ، گلچینی از توصیه های علمی و عبادی برگفته  از فقه غنی اسلامی ، به همراه مسائل مورد نیاز پزشکی ، روانشناسی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که محبت نبوی و ولایت علوی را با عشق مادری در هم آمیخته اند

In stock

60,000 تومان

در این دنیای پر غوغای کنونی ، که جامعه به عرصه پیکاری جهت دست یافتن هرچه بیشتر به امور مادی تبدیل شده است ، بسیاری از افراد آن ، تمام همت ، تلاش و فکر خود را صرف پیروزی در این میدان جنگ و گریز می نمایند تا با غلبه بر دیگری ، مردار دنیا را تصاحب کنند.

اما در پس هیاهو و در میدان جامعه اسلامی ، همسران جوان ، پدران و مادران موحّد و خدا جویی هستند که دل در گرو تربیت فرزند صالح سپرده اند .

با اندی تأمل می توان دریافت که تاکنون کتابی جامع و غنی از منابع اسلامی که حاوی توصیه های علمی عبادی ، پزشکی بهداشتی و تغذیه برای دوران بارداری باشد به چاپ نرسیده است تا مجموعه نیازهای زوج های جوان را قبل از تکوین نطفه عموماً و نیازهای مادران باردار را در طول دوران بارداری تا پایان آن خصوصاً و حتـی بعد تولد نوزاد مرتفع نمیاید .

کتاب های موجود علیرغم تمام مزایایی که در بر دارند ، غالباً یا با نگرشی پزشکی نوشته شده اند که معمولا نیز ترجمه کتب خارجی است و یا کتاب های تربیتی است که صرفاً در زمینه های تربیتی و رفتاری بعد از تولد از منظر علم روانشناسی نگاشته شده است که البته در جای خود قابل تحسـین است .

اما کتاب ریحانه بهشتی ، گلچینی از توصیه های علمی و عبادی برگفته از فقه غنی اسلامی ، به همراه مسائل مورد نیاز پزشکی ، روانشناسی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که محبت نبوی و ولایت علوی را با عشق مادری در هم آمیخته اند .

استقبال خوب علاقه مندان از جزوه ای چند برگی از مطالب این کتاب که سالها توسط چند تن از خواهران دلسوز و متعهد حوزه علمیه جامعه الزهراء (علیه السلام) تکثیر می شد ، احساس نیاز را دو چندان نمود تا با همت بیشتر مولف و سعی بلیغ همکاران ، کاری گروهی ، متقن و مستند صورت گیرد . منابع این تالیف غنی ترین منابع فقهی شیعه و کتب پزشکی معتبر می باشد و پس از تایید برخی پزشکان متخصص ، متعهد و اساتید اهل فن و خبره ، به زیور چاپ آراسته گردید با استقبال بی نظیر در مدت کوتاهی به بیش از صد نوبت چاپ رسید

نام مولفسیما میخبر با همکاری جمعی از خواهران حوزه علمیه
موضوعزناشویی / جنبه های مذهبی اسلامی آبستنی / بهداشت و پزشکی آبستنی / ورزش برای زنان آبستن
تعداد صفحات253
سایز کتابرقعی
وزن298
شماره کتابشناسی ملی8211837
شابک9789649399430
نوبت چاپصد و چهل و هشت
ناشرنورالزهرا

محصولات مرتبط

کتاب سرچشمه تربیت درصدد بیان برنامه ریزی برای بارداری است تا نشانه های آمادگی روحی و جسمی را ارائه کند ؛ همچنین مراقبت های پزشکی قبل از بارداری را تبیین نماید . مهم ترین فصل کتاب به مراقبت های عبادی و معنوی قبل از بارداری اختصاص دارد

60,000 تومان

کتاب دوران طلایی تربیت نوشته محمد علی قاسمی است و در این کتاب مطالبی جهت تربیت دینی فرزند از تولد تا 7 سالگی در هشت فصل با عناوین کلیات تربیت ، تربیت در دوران شیردهی ، نقش والدین در تربیت دینی ، تربیت جنسی ، پرورش ایمان و اعتقاد ، نقش بازی در تربیت دینی ، تشویق و تنبیه و ناهنجاری های تربیتی آورده شده است .

60,000 تومان

بالا