ریحانه بهشتی یا فرزند صالح

محصول جدید

کتاب ریحانه بهشتی ، گلچینی از توصیه های علمی و عبادی برگفته  از فقه غنی اسلامی ، به همراه مسائل مورد نیاز پزشکی ، روانشناسی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که محبت نبوی و ولایت علوی را با عشق مادری در هم آمیخته اند

In stock

30,000 تومان

در این دنیای پر غوغای کنونی ، که جامعه به عرصه پیکاری جهت دست یافتن هرچه بیشتر به امور مادی تبدیل شده است ، بسیاری از افراد آن ، تمام همت ، تلاش و فکر خود را صرف پیروزی در این میدان جنگ و گریز می نمایند تا با غلبه بر دیگری ، مردار دنیا را تصاحب کنند.

اما در پس هیاهو و در میدان جامعه اسلامی ، همسران جوان ، پدران و مادران موحّد و خدا جویی هستند که دل در گرو تربیت فرزند صالح سپرده اند .

با اندی تأمل می توان دریافت که تاکنون کتابی جامع و غنی از منابع اسلامی که حاوی توصیه های علمی عبادی ، پزشکی بهداشتی و تغذیه برای دوران بارداری باشد به چاپ نرسیده است تا مجموعه نیازهای زوج های جوان را قبل از تکوین نطفه عموماً و نیازهای مادران باردار را در طول دوران بارداری تا پایان آن خصوصاً و حتـی بعد تولد نوزاد مرتفع نمیاید .

کتاب های موجود علیرغم تمام مزایایی که در بر دارند ، غالباً یا با نگرشی پزشکی نوشته شده اند که معمولا نیز ترجمه کتب خارجی است و یا کتاب های تربیتی است که صرفاً در زمینه های تربیتی و رفتاری بعد از تولد از منظر علم روانشناسی نگاشته شده است که البته در جای خود قابل تحسـین است .

اما کتاب ریحانه بهشتی ، گلچینی از توصیه های علمی و عبادی برگفته از فقه غنی اسلامی ، به همراه مسائل مورد نیاز پزشکی ، روانشناسی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که محبت نبوی و ولایت علوی را با عشق مادری در هم آمیخته اند .

استقبال خوب علاقه مندان از جزوه ای چند برگی از مطالب این کتاب که سالها توسط چند تن از خواهران دلسوز و متعهد حوزه علمیه جامعه الزهراء (علیه السلام) تکثیر می شد ، احساس نیاز را دو چندان نمود تا با همت بیشتر مولف و سعی بلیغ همکاران ، کاری گروهی ، متقن و مستند صورت گیرد . منابع این تالیف غنی ترین منابع فقهی شیعه و کتب پزشکی معتبر می باشد و پس از تایید برخی پزشکان متخصص ، متعهد و اساتید اهل فن و خبره ، به زیور چاپ آراسته گردید با استقبال بی نظیر در مدت کوتاهی به بیش از صد نوبت چاپ رسید

نام مولف سیما میخبر با همکاری جمعی از خواهران حوزه علمیه
موضوع زناشویی / جنبه های مذهبی اسلامی آبستنی / بهداشت و پزشکی آبستنی / ورزش برای زنان آبستن
تعداد صفحات 253
سایز کتاب رقعی
وزن 298
شماره کتابشناسی ملی 8211837
شابک 9789649399430
نوبت چاپ صد و چهل و هشت
ناشر نورالزهرا

محصولات مرتبط

کتاب سرچشمه تربیت درصدد بیان برنامه ریزی برای بارداری است تا نشانه های آمادگی روحی و جسمی را ارائه کند ؛ همچنین مراقبت های پزشکی قبل از بارداری را تبیین نماید . مهم ترین فصل کتاب به مراقبت های عبادی و معنوی قبل از بارداری اختصاص دارد

25,000 تومان

کتاب دوران طلایی تربیت نوشته محمد علی قاسمی است و در این کتاب مطالبی جهت تربیت دینی فرزند از تولد تا 7 سالگی در هشت فصل با عناوین کلیات تربیت ، تربیت در دوران شیردهی ، نقش والدین در تربیت دینی ، تربیت جنسی ، پرورش ایمان و اعتقاد ، نقش بازی در تربیت دینی ، تشویق و تنبیه و ناهنجاری های تربیتی آورده شده است .

25,000 تومان

بالا