سرچشمه تربیت

محصول جدید

کتاب سرچشمه تربیت درصدد بیان برنامه ریزی برای بارداری است تا نشانه های آمادگی روحی و جسمی را ارائه کند ؛ همچنین مراقبت های پزشکی قبل از بارداری را تبیین نماید . مهم ترین فصل کتاب به مراقبت های عبادی و معنوی قبل از بارداری اختصاص دارد

60,000 تومان

شکی نیست که تربیت اثری شگرف در پرورش و اصلاح و تادیب و به کمال رسیدن انسان دارد ، ولیکن هر اندازه تربیت درست و پربار و کارساز باشد تا نوآموز تربیت شونده استعداد فطری اولیه و مایه های ذاتی و گیرنده قوی نداشته باشد ، ثمره زیادی از آموزش و تربیت نمی بیند زیرا تربیت نمی تواند مایه ها و عناصر اولیه را که باید در نوآموز باشد به او عطا کند و از او شخصیتی بسازد . بنابراین باید زوجین جوان و والدین آینده را پیش از بارداری نسبت به خمیر مایه ها و عناصر مهم سازنده یک انسان سالم و قابل تربیت آگاه و روشن ساخت ؛ اما چگونه و چه زمان ؟

پس از مدت ها تلاش و نظر خواهی از اساتید اهل فن برای چنین هدفی گلچینی زیبا از مباحث پزشکی ، اخلاقی و معنوی را فراهم آورده و مستندات و مطالب خود را از سرچشمه زلال وحی و از زبان دانایان به آفرینش هستی و انسان دریافت نموده و از آن مشرب سیراب گردیده ایم .

کتاب سرچشمه تربیت همسران جوان را از سرچشمه نور و هدایت کامیاب و از آموزه های غنی مکتب اهلبیت برخوردار می سازد و فرایند تکاملی تربیت از منظر اهلبیت را پیش چشم شما می نهد.

پرداختن به مطالبی همچون اهمیت برنامه ریزی برای فرزندخواهی قبل از بارداری ، ضرورت داشتن برنامه اخلاقی تزکیه و تهذیب نفس ، آشنایی با آمادگی روحی و جسمی ، دانستنی های پزشکی و بهداشتی و تغذیه قبل از بارداری ، تاثیر تغذیه حلال و حرام همسران بر سرنوشت جنین آینده ، مرائات آداب زناشویی در تولد فرزندی سالم و صالح ، بهار بارداری و آفات تاخیر آن کتاب سرچشمه تربیت را نسبت به سایر کتب مشابه تربیتی ممتاز کرده و افق جدیدی را به روی همسران جوان که تصمیم به فرزندخواهی دارند می گشاید.

+آنچه در کتاب (( سرچشمه تربیت )) می خوانید :

* ناب ترین و معتبر ترین توصیه های معنوی و پزشکی قبل از بارداری

* اهمیت و نقش برنامه ریزی برای فرزند خواهی و تربیت قبل از بارداری

* جدیدترین توصیه های پزشکی به پدران و مادران اینده

* تاثیر آداب زناشویی در داشتن فرزند سالم و باهوش

* آشنایی با روش های پزشکی و معنوی تعیین جنسیت ،پسر یا دختر !

* علاج نا توانی جنسی درمان ناباروری و عقیمی با توصیه های پزشکی و ادعیه ائمه معصومین(ع)

* تاثیر تغذیه (حلال و حرام ) پدر و مادر برجنین و سرنوشت فرزند آینده

* تاثیر هیجانات و افکار پدر و مادر قبل و زمان انعقاد نطفه

* زیباترن برنامه و مراقبت های عبادی و معنوی قبل از بچه دار شدن

* و صدها نکته آموزنده برای والدین اینده

نام مولفمحمد علی قاسمی
تعداد صفحات308
سایز کتابرقعی
وزن350 گرم
شابک978-600-92255-8-3

محصولات مرتبط

کتاب دوران طلایی تربیت نوشته محمد علی قاسمی است و در این کتاب مطالبی جهت تربیت دینی فرزند از تولد تا 7 سالگی در هشت فصل با عناوین کلیات تربیت ، تربیت در دوران شیردهی ، نقش والدین در تربیت دینی ، تربیت جنسی ، پرورش ایمان و اعتقاد ، نقش بازی در تربیت دینی ، تشویق و تنبیه و ناهنجاری های تربیتی آورده شده است .

60,000 تومان

کتاب ریحانه بهشتی ، گلچینی از توصیه های علمی و عبادی برگفته  از فقه غنی اسلامی ، به همراه مسائل مورد نیاز پزشکی ، روانشناسی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که محبت نبوی و ولایت علوی را با عشق مادری در هم آمیخته اند

60,000 تومان

بالا