روزی حلال

محصول جدید

کتاب روزی حلال گلچینی از ناب ترین توصیه های اخلاقی ، عبادی ، رفتاری ائمه اطهار ( ع ) همراه با احکام و حکایت های شیرین و روح پرور که الفبای زندگی با روزی حلال را به خانواده می آموزد . منابع این کتاب از غنی ترین کتب فقی شیعه می باشد که پس از مدت ها تلاش به همت استاد محمدعلی قاسمی و توسط انتشارات نورالزهرا به چاپ رسیده است .

100,000 تومان

عبادات هفتاد جزء دارد که برترین آن ها طلب روزی حلال است . پیامبر اسلام ( ص )

در این دنیای پر غوغای کنونی و عصر بی پناهی و سرگردانی ، که جامعه به عرصه پیکار جهت دست یافتن هر چه بیشتر به امور مادی تبدیل شده است تا با مال به دست آمده ، رونق و سامانی به زندگی بخشد و چنین نیست که هر تلاش دنیوی ثروتی به دنبال داشته ، و هر ثروتی زندگی را سامان بخشد و خوشبختی آورد ، دلیل این ادعا هم این است که چه بسیاری از خانواده ها که ثروت بسیار دارند ، اما عطر خوشی و راحتی زندگی را نمی چشند و همواره در اضطراب و آشوبند و زندگی آنان حتی از همان دور هم متعفن است .

اما در مقابل این دسته ، بسیاری از خوبان و دلباختگان و شیفتگان حیات طیبه ، پدران و مادران موحد و خداجوی که در پی روزی حلال سپرده اند همواره زندگی شان همچون عسل مصفاست و شمیم عطر آن مشام آدمی را می نوازد .

کتاب روزی حلال با انگیزه ی پرهیز از حرام و ترویج معنویت در خانواده و احیای فرهنگ حلال ورزی که نیاز اساسی جامعه می باشد ، امکان بهره مندی قشر جوان و مخاطب را فراهم نموده ، که مزید پاداش دنیوی و اخروی و منشا اثر مفیدی برای جامعه اسلامی مان خواهد بود .

آنچه در کتاب (( روزی حلال )) می خوانید :

* شناساندن مصادیق مال و لقمه حلال و حرام ، شبهه ناک در زندگی روزانه

* تاثیر شدید مال و لقمه حرام وشبهه ناک و اثر جبران ناپذیر آن بر جنین ، نوزاد و سرنوشت انسان در دنیا و آخرت

* آثار و برکات مال حلال و تاثیر معجزه آسای آن در دنیا و آخرت

* شناخت زمینه های پیدایش و گرایش مال حرام در خانواده ها

* معرفی مصادیق حق الناس با حکایات شنیدنی

* بیان راه های بازگشت از حرام و جبران گذشته ها

* عوامل گشایش رزق و روزی همراه با معرفی عوامل فقرآور و بی برکتی

* دهها نکته آموزنده برای ترویج فرهنگ پرهیز از لقمه و مال حرام و گرایش به حلال

نام مولفمحمدعلی قاسمی
تعداد صفحات260
سایز کتابرقعی
وزن300 گرم
شابک9789649399484

محصولات مرتبط

کتاب گشایش روزی نوشته ی محمدعلی قاسمی است که عوامل رزق و روزی و برکت در زندگی را بیان می کند . در این کتاب روایات اهل بیت در رابطه با علت های فقر و ثروت در سه فصل با عناوین خوشبختی ، ثروت و فقر ، عوامل گشایش روزی ، عوامل فقر و تنگدستی آورده شده است .

70,000 تومان

کتاب مکارم الاخلاق تالیف عالم ربانی شیخ رضی الدین طبرسی است که توسط سید احمد احمدزاده ترجمه شده است . در این کتاب تمامی تلاش مترجم براین بوده است که ترجمه به صورت صحیح و براساس کتب مختلف لغت انجام شود . متن فارسی هر روایت در کنار متن عربی آن آورده شده و ویزگی ممتاز این ترجمه تحقیق آن می باشد که آن را از دیگر ترجمه ها ممتاز می کند .

300,000 تومان

کتاب آداب عشق ورزی نوشته استاد علی اکبر مظاهری است که آموزه هایی درباره ی رفتار های جنسی و عاطفی همسران را شامل می شود . در این کتاب مطالب در شش فصل با عناوین باورها و بایدها ، مسائل جنسی رکن زندگی ،آسیب شناسی و آفت زدایی ، همدلی و همراهی ، روانشناسی زن و مرد و ادب عشق جمع آوری شده است .

80,000 تومان

کتاب فرهنگ خانواده نوشته استاد علی اکبر مظاهری ، مشاور حوزه و دانشگاه است که بایدها و نبایدهای زندگی خانوادگی را در سه بخش و سی فصل سامان بخشیده است . بخش یکم درباره ی مهرات ها و ضرورت های زندگی خانوادگی ، بخش دوم درباره ی آسیب ها و آفت های زندگی خانوادگی و بخش سوم درباره ی مسائل دوران بازنشستگی و کهنسالی است . همچنین تجارب نویسنده با نام از زبان مشاور...

200,000 تومان

کتاب عفاف سرچشمه زیبایی نوشته ی عبدالکریم پاک نیا است . این کتاب با توجه به ضرورت و اهمیت موضوع عفاف در شش فصل موضوع عفاف را از منظر فرهنگ اسلامی بررسی کرده است که عبارتند از معنا و اقسام عفاف ، عفاف در قرآن و سیره اهل بیت ، آثار و برکات عفاف ، راهکار های گسترش عفاف در جامعه ، عفاف در خانواده و احکام عفاف . کتاب دارای پرسش نامه مسابقه ای است .

70,000 تومان

کتاب آثار و برکات آیه الکرسی نوشته جابر رضوانی است که آثار قرائت این آیات  را همچون سلامتی در سفر ، دفع شیطان و اجنه ، بقا و سلامتی فرزند ، دفع چشم زخم ، رفع فقر و وسعت روزی و برآورده شدن حاجات را از روایات رسول گرامی اسلام ( ص ) و ائمه معصومین ( ع ) جمع آوری و تدوین نموده است .

35,000 تومان

کتاب پاداش رنج های زندگی نوشته مرحوم علامه عبدالله شبّر است که توسط حسین مصاحب نیا ترجمه شده است . در این کتاب ثواب صبر بر مصیبتها و زوال سلامتی و فقدان فرزندان و عزیزان را بر حسب آیات و روایات بیان می کند .

70,000 تومان

کتاب صدفی برای مروارید نوشته ی محمدعلی قاسمی است که آثار و برکات حجاب را با ترکیبی از متن و تصویر به صورت رنگی برای مخاطبان جمع آوری کرده است . این کتاب در پنج فصل به مطالبی همچون اطلاعات عمومی حجاب ، آثار فردی ،خانوادگی ، اجتماعی و ... ، علل بی حجابی و بد حجابی ، آثار ناگوار بد حجابی و احکام حجاب می پردازد .این کتاب دارای پرسش نامه مسابقه ای می باشد .

80,000 تومان

بالا